25 kwietnia 2024

UKS Dębowiec – MOSiR Dukla  2:2  (25:20, 21:25, 10:25, 25:14)

Nierozstrzygnięty pozostał towarzyski mecz piłki siatkowej pomiędzy zawodniczkami MOSiR Dukla a zespołem UKS Dębowiec. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-2. Nasze siatkarki dobrze rozpoczęły mecz prowadząc niemal całego seta. Niestety w końcówce kilka błędów spowodowało, że to gospodynie cieszyły się ze zwycięstwa w tym secie – 25:20. Dwa kolejne sety to już koncertowa gra naszego zespołu i zwycięstwa 25:21 i 25:10. Czwarty set zdecydowanie wygrywają zawodniczki z Dębowca 25:14. Szkoda, że nie udało się rozegrać tie-break i rozstrzygnąć, która drużyna zwyciężyła. Wiemy, jednak że dojdzie do meczu rewanżowego tym razem w dukielskiej hali. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania a o dokładnym terminie meczu  będziemy informować.

Skład drużyny: Kinga Długosz, Kinga Węgrzyn, Natalia Kozak, Martyna Belczyk, Kamila Klimkiewicz, Zuzanna Kusz, Oliwia Zima, Agata Łukasik, Julia Helon, Marcelina Krówka.