Sekcja piłki nożnej

Wieża widokowa Góra Cergowa

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

I Obóz Piłkarski Rymanów 2018

DZIEŃ V

Wszystko co dobre szybko się kończy i tak też było tym razem. Ostatniego dnia nie udało się zrealizować planowanej wycieczki rowerowej. Troszkę zawiedzeni brakiem dwóch kółek spędzamy przedpołudnie w kinie. Rewelacyjny seans szybko rekompensuje niezrealizowane atrakcje. Po powrocie z kina odbyło się bardzo ciekawe spotkanie z panem Policjantem. Po spotkaniu zjadamy szybko obiad, sprzątamy pokoje i resztę czasu który nam pozostał spędzamy robiąc to co lubimy najbardziej Gdy już nie ma sił na grę w piłkę pojawiają się rodzice. Pomagają się spakować i wszyscy razem ruszamy aby zakończyć naszą pięciodniową przygodę. Koniec dnia to wspólny grill, uroczyste wręczenie pamiątkowych certyfikatów, koszulek i medali które pozwolą na długo zapamiętać początek tego lata. Udane kilka dni przepełnione zabawą ale też ciężką pracą zaowocują w przyszłości i pozostawia miłe wspomnienia w pamięci uczestników, rodziców i opiekunów.

DZIEŃ IV

Podobnie jak wczoraj pochmurny poranek przywitał obozowiczów. Niestety dzisiaj przez niesprzyjającą aurę musimy zrezygnować z kąpieli na otwartym basenie w Brzozowie. Nie zrażamy się jednak, szybka organizacja i jest alternatywa; jedziemy do SPA, borowinka, solanka itp. odpada ale basen musi być! I tak o to mimo wszystko lądujemy w wodzie. Po harcach na basenie przyszedł czas na konkursy piłkarskie, oczywiście z nagrodami. Obiad, odpoczynek i obowiązkowo Polska – Japonia. Nim jednak zabrzmiał pierwszy gwizdek, krótki spacer po lesie. Po meczu reprezentacji, kolacja a po kolacji prawdziwe zmagania. Czterech trenerów, cztery zespoły i emocje nie mniejsze niż na mundialu. Zwyciężyli oczywiście najlepsi  Przed nami niestety ostatnia noc i ostatni dzień obozu:( …

DZIEŃ III

Tego ranka przywitało nas pochmurne niebo. Prognozy na późniejsze godziny też nie wyglądały za obiecująco. Mimo wszystko zamierzamy ściśle trzymać się naszego planu i nie rezygnujemy z żadnych zaplanowanych atrakcji. Początek dnia wyglądał podobnie jak wczoraj (pobudka, toaleta, apel, gimnastyka i śniadanie). O 09.00 wsiadamy do busa i ruszamy w stronę bieszczadzkiego morza. Na miejscu udało nam się wynająć najlepszą łajbę w okolicy. Piracki okręt niczym w „Piratach z Karaibów” nosi nas po burzliwych falach zalewu solińskiego. Po ciekawym rejsie zawijamy do portu. Czas na obiad, spacer, i pamiątki. Troszkę zmęczeni i senni wracamy do Rymanowa. Krótka chwila na odpoczynek i rozgrywamy zaplanowane gry wewnętrzne na stadionie Start Rymanów. Po treningu zmywamy z siebie błoto i głodni ruszamy na kolację. Po powrocie jak zawsze czas na porządki oraz podsumowanie dnia. Po porażce Niemiec każdy czeka na mecz Brazylii ze Szwajcarami, czyżby kolejny faworyt pakował się do domu? Jednak nie, Brazylia puki co gra dalej. Zmęczenie i emocje dały o sobie znać, niektórzy nie doczekali do końca meczu…śpią.

DZIEŃ II
Za nami drugi dzień naszego obozu, coraz bardziej czujemy się jak nasza Reprezentacja na zgrupowaniu w Arłamowie . Godzina 07.00 pobudka, toaleta, apel i poranna gimnastyka. 08.00 energetyczne śniadanie i po krótkiej przerwie ciężka praca. Treningi piłkarskie przeplatamy wycieczkami rowerowymi ( 10 km w nogach to nie lada wyczyn dla 8- latków, starsi po południu przekroczyli 20 km  13.00 jak zawsze obiad a po nim wykład o bezpieczeństwie na wakacjach, przeprowadzony przez strażaka z JRG Krosno. Chwila odpoczynku i wracamy do pracy, tym razem młodsi zawodnicy rozegrali mecze kontrolne z Activ Pro Rymanów a starsi udali się na wcześniej wspomniana wycieczkę rowerową. Pogoda podobnie jak i wczoraj nas oszczędzała (odrobina deszczu nie jest w stanie popsuć nam dobrej zabawy) 19.00 Kolacja, apel, sprzątanie pokoi i obowiązkowa inspekcja (dyżurni dzisiaj się wykazali) 20.00 Argentyna i Messi. 22.00 Śpimy.

DZIEŃ I
26 chłopców i 2 dziewczynki trenujące w Sekcji Piłki Nożnej MOSiR Dukla rozpoczęło dzisiaj pięciodniowy obóz piłkarski organizowany przez naszą sekcję. Obóz zlokalizowany w Rymanowie z doskonałą bazą do treningu i rekreacji. 
Dzień pierwszy rozpoczęliśmy zakwaterowaniem uczestników oraz przed popołudniowym treningiem. Po zajęciach dzieci odpoczęły a następnie udaliśmy się na pyszny obiad. W godzinach popołudniowych grupa pierwsza rozegrała sparing z miejscową szkółką Activ Pro grupa druga wybrała się na wycieczkę rowerową do Rymanowa Zdroju natomiast trzecia odbyła drugi trening na hali sportowej zlokalizowanej przy bazie noclegowej. Po aktywnym dniu zakończonym kolacją uczestnicy obozu obejrzeli mecz Portugalii z Iranem a następnie udali się naładować baterie na kolejny dzień.

DWR MTB 10-11-12.05.2019

Zapisy elektroniczne TUTAJ

Wirtualne spacery


Nasi partnerzy