Sekcja piłki nożnej

Wieża widokowa Góra Cergowa

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Porażka sekcji siatkarskiej MOSiR Dukla

W poniedziałkowy wieczór starsza grupa sekcji piłki siatkowej udała się do Jedlicza na towarzyski mecz z Gimnazjum z Potoka. Mecz od pierwszych piłek lepiej rozpoczęły zawodniczki z Potoka, które szybko objęły prowadzenie. Jednak z każdą kolejna akcją nasze zawodniczki grały lepiej i stopniowo odrabiały straty. Od stanu 18:18 set toczył się punkt za punkt. Końcówkę skuteczniej zagrały gospodynie zwyciężając seta 25:23. Drugi set to niemal kopia pierwszego i porażka naszych siatkarek 22:25. Trzeci set bezapelacyjnie należał do zawodniczek z Potoka, które bardzo mocną zagrywką i skutecznymi atakami pewnie wygrały 25:11. Początek czwartego seta należał do naszych zawodniczek jednak w końcówce to gospodynie przechyliły szale zwycięstwa na swoją stronę. 25:20. Mimo porażki kilka akcji mogło się podobać, dziewczęta zagrały bardzo ambitnie nieznacznie ustępując starszym rywalkom. Był to pojedynek, który pokazał, które elementy siatkarskie trzeba poprawić, aby w przyszłości wyeliminować błędy i walczyć o zwycięstwo. Nasz zespół w tym meczu wystąpił w następującym składzie: Oliwia Zima, Martyna Belczyk, Amelia Pilarska, Weronika Moskal, Kinga Węgrzyn, Julia Kalińska, Agata Łukasik i kapitan – Ewelina Gonet.

Gimnazjum Potok – MOSiR Dukla 4:0 (25:23, 25:22: 25:11, 25:20)

Autor: Damian Leśniak

DWR MTB 10-11-12.05.2019

Zapisy elektroniczne TUTAJ

Wirtualne spacery


Nasi partnerzy