Sekcja piłki nożnej

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Porażka sekcji siatkarskiej MOSiR Dukla

W poniedziałkowy wieczór starsza grupa sekcji piłki siatkowej udała się do Jedlicza na towarzyski mecz z Gimnazjum z Potoka. Mecz od pierwszych piłek lepiej rozpoczęły zawodniczki z Potoka, które szybko objęły prowadzenie. Jednak z każdą kolejna akcją nasze zawodniczki grały lepiej i stopniowo odrabiały straty. Od stanu 18:18 set toczył się punkt za punkt. Końcówkę skuteczniej zagrały gospodynie zwyciężając seta 25:23. Drugi set to niemal kopia pierwszego i porażka naszych siatkarek 22:25. Trzeci set bezapelacyjnie należał do zawodniczek z Potoka, które bardzo mocną zagrywką i skutecznymi atakami pewnie wygrały 25:11. Początek czwartego seta należał do naszych zawodniczek jednak w końcówce to gospodynie przechyliły szale zwycięstwa na swoją stronę. 25:20. Mimo porażki kilka akcji mogło się podobać, dziewczęta zagrały bardzo ambitnie nieznacznie ustępując starszym rywalkom. Był to pojedynek, który pokazał, które elementy siatkarskie trzeba poprawić, aby w przyszłości wyeliminować błędy i walczyć o zwycięstwo. Nasz zespół w tym meczu wystąpił w następującym składzie: Oliwia Zima, Martyna Belczyk, Amelia Pilarska, Weronika Moskal, Kinga Węgrzyn, Julia Kalińska, Agata Łukasik i kapitan – Ewelina Gonet.

Gimnazjum Potok – MOSiR Dukla 4:0 (25:23, 25:22: 25:11, 25:20)

Autor: Damian Leśniak

Etapówka MTB 4-5-6.05.2018

Zapisy elektroniczne TUTAJ

Wirtualne spacery


Nasi partnerzy