Lodowisko

Statystyki

stat4u

Minimalna porażka naszych młodych siatkarek z UKS Champion Bratkówka

Minimalną porażką 3:2 (20:25,25:21,25:14,21:25,26:24) zakończył się towarzyski mecz piłki siatkowej pomiędzy zespołami UKS Champion Bratkówka a zawodniczkami naszej sekcji. Mecz obfitował w wiele ciekawych zagrań zarówno z jednej jak i drugiej strony. Pierwszy set to badanie swoich umiejętności przez zespoły. Końcówka jednak zdecydowania na naszą korzyść  i zwycięstwo 25:20. Drugi set również bardzo wyrównany tym razem zwycięstwo gospodyń z Bratkówki. Trzeci set od początku nie ułożył się po naszej myśli. Bardzo dobra zagrywka przeciwnika, spora przewaga punktowa już na początku seta i pełna kontrola do końca. Do czwartego seta nasze zawodniczki podeszły bardzo zmobilizowane z jasnym celem zwycięstwa i doprowadzenia do tie-breaku. Bardzo dobra gra i zwycięstwo 25:21. Ostatni set za obopólną zgodą rozgrywany do 25 a nie jest zawsze do 15 punktów. Walka o każdą piłkę, bardzo dobra zagrywka, skuteczne akcje w obronie i ataku tak najlepiej można określić 5 seta. Tie-break kończony na przewagi najlepiej oddaje jak wyrównany był to, mimo iż tylko towarzyski mecz siatkarski. Zwycięstwo zawodniczek UKS Champion Bratkówka 26:24 i w całym spotkaniu 3:2. W naszym zespole wystąpiły: Agata Łukasik, Weronika Moskal, Natalia Kozak, Julita Kluk, Ewelina Gonet, Martyna Belczyk, Kinga Węgrzyn, Aleksandra Woźniak oraz kapitan – Oliwa Zima.

UKS Champion Bratkówka – MOSiR Dukla 3:2 (20:25,25:21,25:14,21:25,26:24)

Autor: Damian Leśniak