Sekcja piłki nożnej

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Zawodniczki sekcji siatkowej MOSiR Dukla rywalizowały w Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej

2 grudnia 2017 r. zawodniczki sekcji piłki siatkowej MOSiR Dukla wzięły udział w Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle. Dwie nasze drużyny bardzo zmotywowane przystąpiły do rywalizacji. Zespół MOSiR Dukla I w składzie: Paulina Jakieła, Kornelia Sysak, Daria Rajchel i Julia Tyburcy, który ostatecznie zakończył turniej na bardzo wysokim 6 miejscu nie rozpoczął najlepiej zmagań, gdyż w swoim pierwszym meczu wysoko uległ drużynie ZS Mlynska Stropkov I – 2:0 (10:2,10:4). Później było już znacznie lepiej zwycięstwa z MOSiR Jasło III 2:0 (10:8,10:5) i UKS Dębowiec II 2:0 (10:6,10:4) pozwoliły zająć II miejsce w grupie. Kolejne dwa mecze finałowe to niestety dwie porażki z UKS San Lesko 2:0(10:5,10:8) i ZS Mlynska Stropkov III 2:0 (10:7,10:6) i w końcowej klasyfikacji turnieju miejsce 6. Znacznie lepiej swój udział w zawodach rozpoczął drugi nasz zespół. Remis w pierwszym meczu z UKS Dębowiec I 1:1 (7:10,6:10), następnie kolejny remis z MOSiR Jasło II 1:1 (10:6,9:10). Później jednak przyszły porażki z ZS Mlynska Stropkov II 2:0 (10:7,10:7) i UKS San Lesko 2:0 (10:5,10:8). Grupa w której walczyły nasze zawodniczki okazała się najbardziej wyrównana i o miejscach decydowały małe punkty. Zważywszy, iż w naszym zespole wystąpiły głównie młodsze zawodniczki: Julia Sajdak, Aleksandra Jurczyk, Zuzanna Krowicka wspomagane bardziej doświadczoną Wiktorią Paszek ich występ należy uznać za bardzo udany co docenili trenerzy innych drużyn. W meczu o miejsce X dziewczyny pokonały MOSiR Jasło III 2:0 (10:8,10:4).

Końcowa kolejność turnieju:
I miejsce CK Sparta Sambor (Ukraina)
II miejsce ZS Mlynska Stopkov I (Słowacja)
III miejsce UKS Dębowiec
IV miejsce UKS San Lesko I
V miejsce ZS Mlynska Stropkov III
VI miejsce MOSiR Dukla I
VII miejsce ZS Mlynska Stropkov II
VIII miejsce MOSiR Jasło I
IX miejsce UKS Dębowiec II
X miejsce MOSiR Dukla II
XI miejsce MOSiR Jasło II
XII miejsce MOSiR Jasło III
XIII miejsce UKS San Lesko III

Serdeczne podziękowania Panu Andrzejowi Tenerowiczowi za udostępnienie zdjęć z turnieju.

Autor: Damian Leśniak, Foto: Andrzej Tenerowicz

Etapówka MTB 4-5-6.05.2018

Zapisy elektroniczne TUTAJ

Wirtualne spacery


Nasi partnerzy