Sekcja piłki nożnej

Rezerwacja obiektów MOSiR570 293 946 lodowisko MOSiR
885 684 885 pozostałe obiekty MOSiR

Półmaraton 5 maja 2018

Fanpage MOSiR

Podkarpacka Liga Rowerowa

Galeria

Lodowisko

Statystyki

stat4u

Zawodniczki sekcji siatkowej MOSiR Dukla rywalizowały w Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej

2 grudnia 2017 r. zawodniczki sekcji piłki siatkowej MOSiR Dukla wzięły udział w Międzynarodowym Mikołajkowym Turnieju Mini Piłki Siatkowej, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle. Dwie nasze drużyny bardzo zmotywowane przystąpiły do rywalizacji. Zespół MOSiR Dukla I w składzie: Paulina Jakieła, Kornelia Sysak, Daria Rajchel i Julia Tyburcy, który ostatecznie zakończył turniej na bardzo wysokim 6 miejscu nie rozpoczął najlepiej zmagań, gdyż w swoim pierwszym meczu wysoko uległ drużynie ZS Mlynska Stropkov I – 2:0 (10:2,10:4). Później było już znacznie lepiej zwycięstwa z MOSiR Jasło III 2:0 (10:8,10:5) i UKS Dębowiec II 2:0 (10:6,10:4) pozwoliły zająć II miejsce w grupie. Kolejne dwa mecze finałowe to niestety dwie porażki z UKS San Lesko 2:0(10:5,10:8) i ZS Mlynska Stropkov III 2:0 (10:7,10:6) i w końcowej klasyfikacji turnieju miejsce 6. Znacznie lepiej swój udział w zawodach rozpoczął drugi nasz zespół. Remis w pierwszym meczu z UKS Dębowiec I 1:1 (7:10,6:10), następnie kolejny remis z MOSiR Jasło II 1:1 (10:6,9:10). Później jednak przyszły porażki z ZS Mlynska Stropkov II 2:0 (10:7,10:7) i UKS San Lesko 2:0 (10:5,10:8). Grupa w której walczyły nasze zawodniczki okazała się najbardziej wyrównana i o miejscach decydowały małe punkty. Zważywszy, iż w naszym zespole wystąpiły głównie młodsze zawodniczki: Julia Sajdak, Aleksandra Jurczyk, Zuzanna Krowicka wspomagane bardziej doświadczoną Wiktorią Paszek ich występ należy uznać za bardzo udany co docenili trenerzy innych drużyn. W meczu o miejsce X dziewczyny pokonały MOSiR Jasło III 2:0 (10:8,10:4).

Końcowa kolejność turnieju:
I miejsce CK Sparta Sambor (Ukraina)
II miejsce ZS Mlynska Stopkov I (Słowacja)
III miejsce UKS Dębowiec
IV miejsce UKS San Lesko I
V miejsce ZS Mlynska Stropkov III
VI miejsce MOSiR Dukla I
VII miejsce ZS Mlynska Stropkov II
VIII miejsce MOSiR Jasło I
IX miejsce UKS Dębowiec II
X miejsce MOSiR Dukla II
XI miejsce MOSiR Jasło II
XII miejsce MOSiR Jasło III
XIII miejsce UKS San Lesko III

Serdeczne podziękowania Panu Andrzejowi Tenerowiczowi za udostępnienie zdjęć z turnieju.

Autor: Damian Leśniak, Foto: Andrzej Tenerowicz